Із Запопорізької області організували незаконне перевезення через Керченський міст

СБУ розслідує кримінальну справу по статті 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) і 332-1 (Порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї) КК України. Організаторам нелегального бізнесу загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років, пище РІА Мелітополь. 

Чоловік поставив справу на широку ногу, при цьому залучив до злочинної діяльності членів своєї сім’ї. Його дружина виконувала роль бухгалтера, а дочка займалася розміщенням оголошень в мережі інтернет і забезпечувала зв’язок з потенційними клієнтами.

Перевезення здійснювалися на мікроавтобусі Мерседес Віто з Мелітополя на територію окупованого Криму. Далі по незаконно збудованому Керченській мосту пасажирів везли на територію Краснодарського краю РФ.

Пасажирів збирали біля магазину “Стройбат”, розташованого на вул. Воїнів-інтернаціоналістів в Мелітополі. При цьому водій інструктував людей, щоб на пункті прикордонного контролю вони не говорили, що їдуть в Росію через Крим.

Коштували такі поїздки близько 2,5 тис. Гривень і проводилися кілька разів на місяць. Відомо, що займався незаконною діяльністю підозрюваний з 2018 року.

В даний час вилучено мікроавтобус, на якому здійснювалися пасажирські перевезення, а також пов’язана з ними документація.

Сообщение Із Запопорізької області організували незаконне перевезення через Керченський міст появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/kriminal/iz-zapoporizkoi-oblasti-organizuvali-nezakonne-perevezennja-cherez-kerchenskij-mist.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top