Кабмін схвалив проект держбюджету на 2023 рік

Кабінет міністрів схвалив вчора проект державного бюджету України на 2023 рік. Сьогодні планується його реєстрація у Верховній Раді.

«Бюджет воюючої країни на 2023 рік розроблено Міністерством фінансів України та підтримано Кабінетом Міністрів України», — написав міністра фінансів Сергій Марченко.

Надання пропозицій нардепів триватиме до 1 жовтня, а голосування у першому читанні — до 20 жовтня.

Держбюджет на 2023 рік

Президент Володимир Зеленський в одному зі своїх звернень зазначив деякі важливі пункти у держбюджеті:

Понад 1 трлн гривень направлять на сектор безпеки і оборони.
Кабмін має забезпечити індексацію пенсій для всіх пенсіонерів.
Уряд повинен представити програму скорочення видатків на держпідприємства, апарат, інституції, які не відповідають потребам воєнного часу.
Програма кредитування 5/7/9 зберігається, також будуть діяти і інші програми та рішення, які мають допомогти бізнесу працювати.
Буде створено спеціальний фонд відновлення, який будуть наповнювати, зокрема, коштом конфіскованих російських активів.

Нагадаємо,  27 липня депутати Запорізької міськради під час сесії ухвалили рішення «Про врегулювання питання надання послуги з постачання гарячої води». Цим рішенням депутати затвердили відмову централізованого постачання гарячої води у житлові та нежитлові будинки Запоріжжя.

При цьому секретар міськради Анатолій Куртєва пообіцяв соціально незахищеним категоріям населення одноразову виплату в розмірі 6000 грн. «на придбання бойлерів». Тобто, для бідних людей — майже у два рази нижче вартість бойлерів, ніж департамент освіти та науки Запорізької міськради готовий купувати, точніше витрачати з гаманців запоріжців.

Варто додати, що у перелік «соціально незахищених категорій населення» де-юре неможливо потрапити більшості мешканців Запоріжжя, які після початку війну теж де-факто потрапили у цю категорію.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/glavnoe/kabmin-skhvalyv-proekt-derzhbiudzhetu-na-2023-rik.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top