Кандидат від партії «Європейська Солідарність» Дмитро Кирильчук: «Прошу молодих українців захистити наше європейське майбутнє»

Партія «Європейська Солідарність» поповнилась новими обличчями. Разом з досвідченими політиками до парламенту балотуються українці, які вперше пробують свої сили у великій політиці. Серед них – фахівець із зв’язків з медичною громадськістю, заступник голови ВГО «Солідарна Молодь» Дмитро Кирильчук.

В інтерв’ю Forpost Дмитро розповів про цілі і завдання, які молодий політик має намір втілювати разом з однопартійцями.

– Дмитро,» як почав займатися політикою? Що надихнуло і коли?

– Як і багатьох, займатися політикою надихнули події в країні. Євромайдан, потім Запорізький майдан, в якому приймав безпосередню участь, не могли лишити байдужими нікого. У 2015 році після всіх цих подій долучився до партії БПП «Солідарність» і паралельно вступив до молодіжного крила політсили. І з того часу приймав» активну участь заходах, які стосуються молодіжки. Флешмоби, робота з молоддю з того часу цим і займалися. «Перед моїми очима було багато прикладів успішних політиків, робота і позиція яких надихала.

Під час навчання у вищій політичній школі фонда Конрада Аденауера.

– Чому прийняв рішення балотуватись до Верховної Ради від партії «Європейська Солідарність»?

– Бо партія «Європейська Солідарність» підтримує молодь, дає їй безліч можливостей для реалізації. В усі часи, особливо в епохи змін, в історії рушійною силою виступала молодь. Саме вона своїми діями рухала колесо історії. Сьогодні молоді надзвичайно важливо діяти! Як відомо, будь-яка дія починається з прагнення і веде до результату. Молодь вже показала своє прагнення бути вільною та незалежною в 2013 році під час Революції Гідності. З двох напрямків досягнення результату вибрала правильний, шлях до Європи. Адже Європа – це про цінності, свободу, якість життя та верховенство права. І головне, молодь підтвердила свою готовність змінюватись та змінювати свою рідну країну.» Просте правило з життя: хто хоче, той шукає можливості, хто не хоче, той шукає причини. Для мене, як для молоді, Європа це можливості, а не причини. Переконаний, зараз ми всі разом знаходимось на етапі дій, а єдиною політичною силою, яка підтримує цю дію і наш рух вперед є тільки «Європейська Солідарність». І тільки вона здатна протистояти тим викликам, які наразі намагаються збити нас з обраного шляху, а це в свою чергу зараз можливо тільки за умови продовження курсу на повноцінне членство України в НАТО. Я повністю поділяю цінності партії «Європейська Солідарність», і не бачу себе в лавах будь-якої іншої політсили.

– Яка головна мета партії «Європейська Солідарність» в новому Парламенті?

– Головна мета ЄС – забезпечити мільйонам українців можливість жити в європейській державі Україні, яка стане повноцінним членом Євросоюзу та НАТО, тим самим не дозволити розвернути її назад у бік РФ і протидіяти спробам реваншу проросійських сил.

– Які першочергові завдання ви ставите перед собою вже в якості народного депутата України?

– У складі команди однопартійців я планую докладати зусилля у трьох головних завданнях: це закінчення війни, але без капітуляції, на умовах України з залученням» миротворців ООН; підтримка курсу країни на вступ до НАТО задля забезпечення миру та до ЄС задля добробуту для громадян; боротьба з бідністю – робота над економічними законопроектами для забезпечення зростання економіки та рівня життя українців. А також підтримка всіх ініціатив, які прописані в програмі партії «Європейська Солідарність».

– У вас вже є бачення, як будувати Європу в Україні?

Перш за все, що таке Європа? Це не просто об’єднані країни, які живуть. Це певні правила, якість життя, стандарти по яким живуть європейські країни. Виходячи з того, робити Європу в Україні – це імплементувати і запускати європейські стандарти саме у нас. Тоді у нас буде зовсім інша якість життя.»Будувати Європу – це боротися з питанням корупції, продовжити впровадження ключових реформ, які були започатковані за ці п’ять років, не сходити з курсу, який обрали українці, і якого дотримувалася команда Петра Порошенка останні п’ять років.

– Що порадите своїм ровесникам напередодні виборів?

–» Я закликаю молодь бути активною, долучитись до дій, спрямованих на результат, а саме привести Україну до Європи і паралельно побудувати Європу в Україні! Також закликаю молодь не вестись на дешеві хвилі популізму у модній обгортці, особливо комедійній, бо політика – це не про комічне, а про серйозні рішення.

Тому прошу молодих українців захистити «наше європейське майбутнє, зробити правильний вибір і «21 липня підтримати партію «Європейська Солідарність».

Владлена Мачульська.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/strong-kandidat-vid-partii-ievropejska-solidarnist-dmitro-kirilchuk-proshu-molodih-ukrainciv-zahistiti-nashe-ievropejske-majbutnie-strong.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top