Керівництво Метінвесту планує закрити «Запоріжсталь»

Виробничі потужності комбінату визнають застарілими, тож варіант його ліквідації не виключений.

Генеральний директор групи Метінвест Юрій Риженков дав прес-конференцію в Києві. Про це повідомляє портал uaprom.info. В ході конференції він розповів, яку долю група планує для «Запоріжсталі». Так, Метінвест планує відмовитися від використання мартенівських печей:

«Зрозуміло, що мартенівські печі треба закривати. Я думаю, що коли наші дозволу на викиди підійдуть до кінця, ми їх закриємо », — сказав він.

Надалі розвиток подій може відбуватися за декількома сценаріями. Комбінат можуть трансформувати, побудувавши електросталеплавильний комплекс.

«В довгострокове перспективний ми бачимо, що «Запоріжсталь» або залишиться чавунним заводом, який відпрацює свій термін і закриється, або там має бути побудовано електросталеплавильне виробництво», — повідомив глава компанії.

Така трансформація має проходити поступово і на перших порах доменне виробництво будуть поєднувати з електросталеплавильним. За словами Ружина, це може бути навіть більш ефективним.

Однак, він також зазначив, що поступовий перехід на електрометалургію означатиме й поступове виведення з експлуатації й ряду потужностей з виробництва коксу.

Окрім іншого Юрій Ружин не виключив й повне припинення роботи Запоріжсталі.

Читайте також: Коронавірус на Запоріжжі продовжує відступати

Источник: https://forpost.media/novosti/kerivnytstvo-metinvestu-planuie-zakryty-zaporizhstal.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top