Керівниця волонтерського центру «Солдатський привал» Галина Гончаренко представлятиме «ЄС» на місцевих виборах

В «Європейській Солідарності» Запоріжжя почали знайомити з командою, яка представлятиме «ЄС» на місцевих виборах.

До партії долучилась керівниця волонтерського центру «Солдатський привал» Галина Гончаренко, повідомляється на Facebook сторінці осередку.

Галина Гончаренко – волонтер російсько-української війни, директор благодійного фонду «Майбутнє Запоріжжя» та керівник Волонтерського центру «Солдатський привал».

Цей центр допомагає військовослужбовцям, що їдуть з фронту та на фронт через наше місто. Тут бійці можуть перепочити в окремих кімнатах, помитись, пригоститися домашніми стравами, випрати одяг, отримати первинну медичну, психологічну та юридичну допомогу.

Про війну з Росією Галина знає не з чуток: на війні, під час виконання бойового завдання, загинув її старший син Михайло. Він був нагороджений Орденом «За мужність» ІІІ ступеня, Орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня, Орденом «За оборону країни», посмертно.

Ім’ям Михайла названа одна з вулиць в центрі Запоріжжя.

Про найтяжчу втрату Галина Гончаренко розповідає у відвертому інтервю для 061.ua

Галина Гончаренко має низку медалей і нагород за волонтерську діяльність.

Сообщение Керівниця волонтерського центру «Солдатський привал» Галина Гончаренко представлятиме «ЄС» на місцевих виборах появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/kerivnicja-volonterskogo-centru-soldatskij-prival-galina-goncharenko-predstavljatime-ies-na-miscevih-viborah.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top