Колаборанти вигадують «план втечі» з тимчасово окупованих територій Запорізької області

На окупованих територіях Запорізької області продовжується розробка планів евакуації колаборантів під час відступу російських військових у Крим. Про це повідомляє Центр національного спротиву. Згідно з планом колаборанти з родинами мають втекти в Крим за дві години до відступу російських військових.

«Відповідним планом росіяни хочуть заспокоїти зрадників, адже ті мають панічні настрої. При цьому ворог продовжує мародерство та експлуатацію українських промислових потужностей на захоплених територіях», — пояснили в ЦНС.

Росіяни розробили план евакуації колаборантів із Василівки у Запорізькій області

В Криму окупаційні адміністарції також почали формувати плани евакуації. Зокрема окупанти формують перелік працівників та їх сімей, які підлягають першочерговій евакуації. При тому, в деяких містах плани вже сформовані й затверджені. Зокрема відповідний план зроблений у Красноперекопську.

Такі дії окупантів свідчать про те, що вони не вважають, що “росія тут навсєгда” як заявляє місцева пропаганда й не мають на меті затримуватись в Україні надовго.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/kolaboranty-vyhaduiut-plan-vtechi-z-tymchasovo-okupovanykh-terytoriy-zaporizkoi-oblasti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top