Коли у Запоріжжі відновлять безкоштовний проїзд для представників пільгових категорій

На найближчий сесії міської ради депутати планують розглянути можливість «повернення» права на пільговий проїзд усім представникам таких категорій. Під час дії жорстких карантинних заходів пільговий проїзд скасовували, аби транспортом користувалися лише за реальної необхідності, тим самим зменшуючи кількість пасажирів та не наражаючи зайвий раз на небезпеку пенсіонерів. Зараз же пільговий проїзд збираються повернути.

На такі міри йдуть і через те, що коронакриза торкнулася усіх верств населення, і пенсіонерам точно бракує коштів на оплату проїзду.

Рішення про відновлення безкоштовного проїзду розглянуть на сесії, яка відбудеться 24 червня. У разі його підтримки, вже з 25 червня представники пільгових категорій – пенсіонери, люди з інвалідністю, військові, знов зможуть користуватися громадським транспортом безкоштовно.

Читайте також:

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/koli-u-zaporizhzhi-vidnovljat-bezkoshtovnij-proizd-dlja-predstavnikiv-pilgovih-kategorij/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=koli-u-zaporizhzhi-vidnovljat-bezkoshtovnij-proizd-dlja-predstavnikiv-pilgovih-kategorij

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top