“Ковідний сертифікат” і міжнародне свідоцтво про вакцинацію: у чому різниця

Як зазначає “Радіо Свобода”, у МОЗ пояснили, що міжнародне свідоцтво про вакцинацію можуть отримати особи, щеплені двома дозами вакцини від COVID-19. Це документ про зроблені щеплення, який відповідає міжнародним медико-санітарним нормам.

А от “ковідний сертифікат” зараз тільки розробляється в Україні з урахуванням вимог ЄС і ВООЗ і планується до запуску з 1 липня.

Міжнародне свідоцтво про вакцинацію:

вже затверджене, його вже можна отримати, якщо ви завершили цикл імунізації від COVID-19;свідчить про те, що людина повністю вакцинована від COVID-19;можна отримати лише в паперовому форматі;видається в будь-якому медичному закладі, підключеному до електронної системи охорони здоров’я;використовуватиметься для перетину державних кордонів тих країн, які визнаватимуть це свідоцтво.

«Ковідний сертифікат»:

зараз розробляється в Україні за зразком Digital Green Certificate ЄС і Smart Vaccination Certificate ВООЗ, планується до запуску в липні;міститиме інформацію не тільки про вакцинацію, але й про негативні результати ПЛР-тестів чи про одужання після COVID-19;видаватиметься як в електронній, так і в паперовій формі, міститиме QR-код;можна буде отримати в паперовій формі в закладах охорони здоров’я, а в електронній – через застосунок «Дія»;планах зробити 2 версії: внутрішній – для користування всередині країни, і зовнішній – для виїзду за кордон;через те, що міжнародні вимоги до такого сертифікату ще не затверджені, його формат може модифікуватися, щоб він відповідав вимогам ЄС і ВООЗ.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/kovidnij-sertifikat-mizhnarodne-svidoctvo-pro-vakcinaciju-u-chomu-riznicja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=kovidnij-sertifikat-mizhnarodne-svidoctvo-pro-vakcinaciju-u-chomu-riznicja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top