КП “Запоріжелектротранс” планує закупити нові кузови трамвайних вагонів за 21 мільйон гривень

За три трамвайні кузови комунальне підприємство Запорізької міської ради планує заплатити 21 мільйон 750 тисяч гривень. 

В електронній системі публічних закупівель Prozorro з’явився тендер на придбання трьох нових кузовів трамвайних вагонів. Замовником виступило комунальне підприємство “Запоріжелектротранс” Запорізької міської ради. За свою роботу підрядна компанія має отримати 21 мільйон 750 тисяч гривень.

Кузови трамвайних вагонів мають бути не раніше 2020 року випуску, з частково низьким рівнем підлоги та електронними транзисторно-імпульсними системами управління тяговим електроприводом. Кузов повинен бути передбачений щонайменш для 26 місць для сидіння і пристосований під вклеювання вікон.

Окрім того, замовник вимагає від компаній, які хочуть брати участь в аукціоні, додаткові документи. Серед них: раніше виконані підрядником договори з аналогічними предметами закупівлі, а також довідку від підприємства міськелектротранспорту, що експлуатує пасажирські трамвайні вагони, де запропонований кузов встановлений при проведенні капітального ремонту трамвая Т-3.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій призначений на 7 березня. Аукціон з визначення переможця розпочнеться 12 квітня. Виконати зобов’язання підрядна компанія має до 15 грудня 2021 року.

Читайте також: В українського Renault Arkana може з’явитися спецверсія, яку збиратимуть на ЗАЗ 

Сообщение КП “Запоріжелектротранс” планує закупити нові кузови трамвайних вагонів за 21 мільйон гривень появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/kp-zaporizhelektrotrans-planuie-zakupiti-novi-kuzovi-tramvajnih-vagoniv-za-21-miljon-griven.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top