Квіткові мотиви: які прикраси можна побачити на запорізькій виставці

Вже близько року жінка виготовляє різноманітні прикраси. Всі вони різні, але створені з любов’ю, – запевняє майстриня. І переконана, – серед представлених робіт кожен зможе знайти собі намисто для душі.

Наталя вже багато років працює у телевізійній журналістиці, та вже рік, як захопилась створенням різноманітних прикрас. І новому хобі присвячує весь вільний час.

У колекції пані Наталі близько сотні робіт. Є вишукані кольє з браслетами та сережками, віночки та діадеми. Переважно, ділиться майстриня, вона створює прикраси із напівкоштовного каміння або чеського скла. Від квіткових мотивів майстриня планує поступово перейти й до іншої тематики. Каже: хоче створювати прикраси для жінок будь-якого віку.

Представлені роботи Наталії Маренко у Запорізькій обласній бібліотеці, у відділі мистецтв. Тож помилуватись “квітами у прикрасах” може кожен охочий.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/kvitkovi-motivi-jaki-prikrasi-mozhna-pobachiti-na-vistavci-u-zaporizhzhi/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=kvitkovi-motivi-jaki-prikrasi-mozhna-pobachiti-na-vistavci-u-zaporizhzhi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top