Мародерство по-російські: дружина окупанта робить заказ на ноутбук, кросівки та костюм

«Друга армія світу», так званих «визволителів», що вторглася в нашу державу, не лише зливає паливо з бойової техніки, щоб не просуватися вперед та не бути в ній похованим, а й замається ганебним мародерством в українських селах та містах. Рашисти настільки знахабніли, що мародерство в українських будинках стало для них як похід у супермаркет.

За інформацією СБУ, у перехопленій спецслужбою телефонній розмові з російським загарбником його дружина просить собі ноутбук, кросівки та костюм потрібного розміру. І все це – ворожий вояка має забрати в захоплених українських домівках.

Він хвалиться, що вже набрав їй хорошої косметики та футболок, а його колеги – взагалі носять награбоване «цілими сумками»!

«Какой русский человек не сопрет ниче», – підтримує його «високоморальна» самка людини.

Нагадаємо, Роман Грибов, що несподівано для себе став автором слогану сучасності, повернувся додому з полону. На Черкащині героя нагородили відзнакою «За заслуги перед Черкаською область».

«Руский военный корабль: иди нах**!» — ці слова належать Роману Грибову, прикордоннику з острова Зміїний, що неподалік Ізмаїлу Одеської області. Військовий сказав це, коли орки підійшли до острова та запропонували прикордонникам скласти зброю. Наші військові мужньо дали відсіч двом атакам військового корабля рашистів. Однак ті все ж таки зруйнували усю інфраструктуру острова. На допомогу військовим пішов цивільний корабель «Сапфір». Рашисти взяли у полон військових та 19 членів екіпажу цивільного судна. 24 березня стався обмін полоненими й військових з острова Зміїних повернули на Україну.

Роман Грибов повернувся до рідних Черкас, де його зустріли з відзнакою «За заслуги перед Черкаською область».

Источник: https://forpost.media/vijna/maroderstvo-po-rosiyski-druzhyna-okupanta-robyt-zakaz-na-noutbuk-krosivky-ta-kostium.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top