Машини застрягли у снігових заметах: навчання надзвичайників у Мелітопольському районі

Машини застрягли у снігових заметах: навчання надзвичайників у Мелітопольському районі

Спеціалісти єдиної державної системи цивільного захисту в Запорізькій області звітували про готовність до зимової стихії. На підтвердження групи надзвичайного реагування ГСЧС України у співпраці з нацполіцією та органами місцевого самоврядування провели тактико-спеціальні навчання.

За тактичним задумом внаслідок погіршення погодних умов на автошляху «Харків-Сімферополь» поблизу села Семенівка Мелітопольського району у сніговому полоні опинились 27 транспортних засобів. Задача рятувальників оперативно визволити людей і техніку. Крім цього, доставити гелікоптером медикаменти та харчі. Після того, як людину визволяють із транспортного засобу, їй надають домедичну допомогу. У складних випадках транспортують за допомогою гелікоптера. Після цього увесь транспорт із заметів витягають за допомогою спецтехніки.

Перш за все, мета тактико-спеціальних навчань – відпрацювання злагодженої роботи всіх служб оперативного реагування, зазначив начальник головного управління ДСНС в Запорізькій області. До того ж у повній готовності знаходиться техніка підвищено і високої прохідності. З цього року до складу спецтехніки входить і гвинтокрил, який здатен суттєво покращить роботу рятувальників. Тактико-спеціальні навчання з залученням авіатехніки за останні десять років в Запорізькій області провели вперше.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/mashini-zastryagli-u-snigovih-zametah-navchannya-nadzvichajnikiv-u-melitopolskomu-rajoni/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top