McDonald’s планує відкривати заклади на заправках України

Мережа ресторанів McDonald’s планує розвивати партнерські програми з мережами автозаправних станцій (АЗС). Про це повідомив директор із розвитку McDonald’s в Україні Віталій Стефурак в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

Влітку минулого року компанія McDonald’s вікрила перший заклад біля автотраси під Житомиром.

Стефурак підкреслив, що це приклад партнерського проєкту. Його суть полягає у наданні водіям та мандрівникам різноманітних послуг, яких вони потребують у конкретних точках на дорозі.

Цього року компанія має намір реалізувати ще кілька таких проектів як в обласних центрах, містах-мільйонниках або їхніх сателітах. Компанія вже підшукує місця для розміщення ресторанів McDonald’s на автозаправних станціях на основних магістралях.

Водночас він наголосив, що жоден із ключових гравців або мереж заправок не має ексклюзивного права роботи з McDonald’s.

«Ми орієнтуємося виключно на локацію і зважуємо, наскільки вона відповідає нашим вимогам. Звичайно, перш за все, ми працюємо з ключовими гравцями. Це компанія WOG, яку ви назвали, і ми вже співпрацюємо з компанією KLO. А зараз триває будівництво нашого закладу поруч із заправною станцією ОККО в Одесі, але цей ресторан буде розташований у місті, а не на трасі», — повідомив Стефурак.

Такі проєкти не експериментальні, а лише частина опрацьованої стратегії, що передбачає, в яких локаціях буде доцільним будівництво нового McDonald’s.

McDonald’s планує розширювати свою діяльність у найближчі роки. Зокрема, планується відкриття ресторанів у містах-супутниках Києва та Львова. Компанія працює над відкриттям ресторанів у Боярці, Гатному та Чабанах.

Компанія також працює над відкриттям ресторанів у великих містах Львівської області. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/mcdonald-s-planuye-vidkrivati-zakladi-na-zapravkah-ukrayini/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top