Мережу обурила заява Куртєва щодо відсутності житла для мешканців зруйнованої багатоповерхівки

Т.в.о. мера Запоріжжя Куртєв заявив, що не може надати житло постраждалим від ракетного удару, адже в «його місті» нема місця, де селити людей. Про це було сказано як в ефірі марафону, так і особисто мешканцям зруйнованого будинку.

«Є велика проблема щодо тимчасового поселення людей, бо це вже дев’ятий багатоповерховий будинок, який зруйнований, і людям потрібно десь мешкати», — зазначив він. За словами Куртєва, у Запоріжжі проживає понад 200 тисяч переселенців, тож в місті нема куди відселяти людей, які втратили житло через ракетні удари.

Такі заяви не аби як обурили мешканців будинку, який постраждав внаслідок ракетної атаки.

Ця тема підняла справжній шквал в соц-мережах. Запоріжці шоковані заявами влади, адже, за їхніми словами, цілком можливо допомогти постраждалим, аби тільки влада мала на це бажання, а не знаходила відмовки.

«Гуртожитки 9-поверхові стоять пусті, по 10 вікон світиться. Невже неможна туди селити людей, надавши їм від влади все, що потрібно для життя?»

«Переселенці квартири знімають. Невже влада не може знайти постраждалим житло?! Як завжди стрєлки перевів!»

«У «нього в місті» немає місця. А от з якого це його місто?»

Все, на що зараз спроможна міська влада — долучити будинок до програми компенсації, а саме — виділити допомогу у вигляді 10 тисяч гривень, для пільгових категорій населення — 15 тисяч гривень. Виплати розраховані до повного відновлення житла постраждалих осіб.

Для порівняння, у сусідньому Дніпрі міська влада виплатить мешканцям зруйнованої внаслідок обстрілу 14 січня багатоповерхівки по 2 млн гривень на нові оселі. Це рішення було ухвалено на нещодавній сесії Дніпровської міської ради, повідомляє Департамент соціальної політики.

Один мільйон гривень люди отримають з міського бюджету і ще один мільйон — з обласної субвенції.
Таку суму нададуть тим, чиє житло було зруйноване повністю. Наразі це 63 квартири — другий і третій під’їзд 3-го корпусу. Ще 61 квартира наразі обстежується додатково. Якщо експертами буде ухвалене рішення про їх демонтаж, власникам також виплатять по 2 млн грн. Решті постраждалих мешканців Міська рада допомагає з ремонтом.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/merezhu-oburyla-zaiava-kurtieva-shchodo-vidsutnosti-zhytla-dlia-meshkantsiv-zruynovanoi-bahatopoverkhivky.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top