Мешканці Запоріжжя благають владу демонтувати у парку небезпечні для дітей конструкції

На сайті Запорізької міськради зареєстрували петицію, у якій благають владу врешті-решт зробити територію парку безпечною для містян. Зокрема, для дітей. Йдеться про демонтаж небезпечних конструкцій у парку біля Олександрівської райадміністрації Запоріжжя.

Автор петиції Олександр Демашкевич вважає, що на території Олександрівського саду (його відкрили ще у 19 столітті) за адресою Гоголя 60 біля Лялькового театру розташований дитячий майданчик. Але він вже багато років знаходиться у жахливому стані.

«Деякі бетонні споруди буквально тримаються на 1 арматурині, що не тільки висвітлює наше місто негативно, а й потенційно може бути небезпечним для жителів нашого міста», — йдеться у петиції.

Щоб цю петицію № 8064 розглянула Запорізька міськрада, необхідна підтримка 750 містян.

Нагадаємо, у березні 2020 року відбувся трагічний випадок у запорізькому парку «Дубовий гай». Тоді на 9-річну Аню Ждан впала дерев’яна скульптура ведмедя. Дівчинка загинула….

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/meshkantsi-zaporizhzhia-blahaiut-vladu-demontuvaty-u-parku-nebezpechni-dlia-ditey-konstruktsii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top