Мешканці запорізького гуртожитку «бояться» власного будинку

Антисанітарія, обдерті стіни та несправні комунікації. У таких умовах живуть мешканці гуртожитку по вулиці Михайла Гончаренка, 13. Кажуть: одне з найстрашніших місць – спільний санвузол та душові. Зі стелі падає штукатурка, сантехніка іржава і лише один працюючий умивальник на весь поверх, що створює неабиякі проблеми жителям. Мешканці кажуть: жити тут у прямому сенсі страшно. І хоча вони зверталися на гарячу лінію і особисто до працівників комунального підприємства, яке обслуговує будівлю. Але це не дало ніякого результату.

Про аварійний стан гуртожитку знають і громадські активісти. Кажуть: така проблема у місті — розповсюджена. Здавалося, шокувати умовами вже неможливо. Та ця будівля — виняток. Жити у кращих умовах — це мрія мешканців гуртожитку. Та, кажуть навести лад у коридорах, ванних кімнатах і на кухнях власним коштом не в змозі. Тому залишається лише чекати допомоги.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/meshkanci-zaporizkogo-gurtozhitku-bojatsja-vlasnogo-budinku/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=meshkanci-zaporizkogo-gurtozhitku-bojatsja-vlasnogo-budinku

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top