Мешканців Запоріжжя закликають з користю позбутися імперських книжок

Війна з нацистською росією триває не тільки на фронті. Наративи шовіністично-імперської або більшовицької росії ще подекуди прориваються у думках, словах і діях українців. І це попри третій рік кривавої війни, які ведуть московити проти України! І це попри те, що росіяни вже давно не приховувують того, що їхня мета — повне знищення україців, як націю!

Благодійний фонд «Гуркіт» звертається до запоріжців, які досі тримають на своїх полицях застарілі, пропагандистські, імперські та інші книги, видані російською мовою, і не знають як їх позбутися.

Не варто перевантажувати сміттєві контейнери непотрібною літературою. Книги можна адресно здати на переробку. Виручені від макулатури кошти підуть на підтримку ЗСУ.

БФ забезпечує наші підрозділи  як на передових позиціях, так і для сил Протиповітряної оборони. Наразі проводиться збір для комплектації та забезпечення 10 мобільно-вогневих груп підрозділів ППО Центр, які захищають повітряний простір від  ворожих нальотів.

У партнерстві з видавництвом Vivat «Гуркіт» проводить національну акцію зі збору ідеологічно застарілої ворожої макулатури у 10 містах України, серед яких є і Запоріжжя.

Запрошуємо запоріжців нести непотрібні книги за адресою вул. Перша Ливарна, 17, офіс 29 (район площі Університетської) з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 19.00. У разі виникнення питань звертатися на мейл hurkit.co@gmail.cjm.

Зібрана макулатура піде на переробку, а виручені кошти будуть спрямовані на захист повітряного простору України…

******

Нагадаємо, кіберфахівці Служби безпеки спільно з Нацполіцією, прокуратурою та правоохоронними органами Латвійської Республіки ліквідували міжнародну схему виманювання коштів з інвесторів електронних бірж.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/meshkantsiv-zaporizhzhia-zaklykaiut-z-korystiu-pozbutysia-imperskykh-knyzhok.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top