Мешканці Шевченківського району Запоріжжя влаштували акцію протесту на небезпечній дорозі

Протестувальники вийшли на цю ділянку з єдиною вимогою — зробити її безпечною для життя Люди вимагали встановити так звані “лежачі поліцейські” і дорожні знаки в місцях, де постійно трапляються ДТП. Адже лише за останні 2 тижні на цій вулиці сталося дві аварії, в одній — загинула 7-річна дитина.

До людей, які перекрили дорогу, приїхав голова Шевченківської райадміністрації Федір Маєр. За словами посадовця, до адміністрації неодноразово надходили листи з вимогами обмежити рух вулицею великовагового транспорту та встановити “лежачі поліцейські”. Голова райадміністрації пояснив, що закон забороняє «штучно» обмежувати швидкість на магістральних дорогах. Єдиний вариінт, який можна застосувати для вирішення проблеми – пристрій світлофорних об’єктів. Однак на це необхідно близько 400-500 тисяч гривень. Запит на виділення коштів з міського бюджету вже направили.

Нагадаємо, питання безпеки руху на вулиці Сікорського у міській раді обговорювалиі 12 квітня. Як повідомив заступник міського голови Володимир Волобуєв, вже цього тижня на вулиці Сікорського розпочнуть встановлювати знаки про обмеження швидкості руху до 40-ка кілометрів за годину.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/meshkantsi-shevchenkivskogo-rajonu-zaporizhzhya-vlashtuvali-aktsiyu-protestu-na-nebezpechnij-dorozi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top