«Метінвест» у 2020 році почав виробництво високоміцного прокату для будівництва і машинобудування

У «Метінвесті» відзначили, що для виробництва прокату з додатковими вимогами до хімічного складу, група отримала сертифікат від міжнародного сертифікаційного спільноти Det Norske Veritas і Germanischer Lloyd.

«Стандарт посилює вимоги до якісних характеристик на користь поліпшення зварюваності сталей. Тому багато марок високоміцного прокату підприємства виробляли, використовуючи сучасні технології виробництва сталі, зокрема термомеханічну прокатку. У 2020 році замовники отримали 30 тисяч тонн такої продукції », – сказано в повідомленні.

Також «Метінвест» розпочав виробництво нової марки стали S500ML – це високоміцний прокат для будівництва і машинобудування. Продукт виробляється за методом термомеханічної прокатки і має кращу зварюваність в порівнянні з марками аналогічної міцності, виробленими за іншими технологіями.

Довідка. Металургійні підприємства групи «Метінвест» у 2020 році освоїли виробництво 54 нових видів продукції. Найбільше нових продуктів освоєно в сегменті товстолистового і гарячекатаного рулонного прокату. Також новинки з’явилися в категоріях холоднокатаного рулону, оцинкованого рулону, напівфабрикатів і труб.

Лідирує за кількістю нової продукції комбінат «Азовсталь», за ним слід ММК ім. Ілліча, а замикає трійку «Запоріжсталь».

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/metinvest-u-2020-roci-pochav-virobnictvo-visokomicnogo-prokatu-dlja-budivnictva-mashinobuduvannja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=metinvest-u-2020-roci-pochav-virobnictvo-visokomicnogo-prokatu-dlja-budivnictva-mashinobuduvannja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top