Міноборони: в Україні розпочалась друга фаза війни — до повного звільнення наших територій

За словами Ганни Маляр, росія зазнала стратегічної поразки в Україні

Третій місяць українці героїчно боронять свою рідну землю від російських загарбників. Війна фактично перейшла у другу фазу і цим водорозділом є оборона Києва. Про це сьогодні під час брифінгу заявила заступник міністра оборони України Ганна Маляр.

За її словами, ворог ставив головною метою за три дні чи за тиждень захопити столицю і таким чином взяти під свій контроль нашу державу. В цю першу фазу війни ворогу не вдалося досягти своїх цілей навіть попри використання своїх елітних підрозділів. Йдеться про концентрацію близько 24 батальйонно-тактичних груп — підрозділів сил спецоперації, десантних військ та морської піхоти. Втім, попри значну кількість ворожих військ, саме тут окупант зазнав нищівних втрат як у живій силі, так і у військовій техніці та зброї.

«У цій першій фазі ЗСУ нанесли абсолютний удар ворогу. І перша фаза закінчилася перемогою ЗСУ, тому о ворогу не вдалося реалізувати його ключові цілі», — заявила Ганна Маляр.

За словами Ганни Маляр, росія зазнала стратегічної поразки в Україні

Після героїчної оборони Києва та Київської області війна переходить в другу фазу, оскільки ворог змушений ставити перед собою інші цілі й використовувати іншу тактику і стратегію війни з Україною. За словами Ганни Маляр, після стратегічної поразки росії Україну очікує надзвичайно складний і тривалий період боротьби із загарбником — до повного звільнення наших територій у міжнародно визнаних кордонах.

«Адже у росії ще багато ресурсів, техніки, і вона здатна мобілізувати людей до війська, що може бути зроблено вже в найближчі тижні», — зазначила заступниця міністра оборони України.

Завдяки підтримці світової спільноти, Україна продовжує боротьбу з ворогом не лише для його стримання й запинки, а до перемоги. Для того, аби отримати підтримку міжнародних партнерів зброєю, Україні необхідний час. Тому, на переконання Ганни Маляр, Україну очікують декілька надзвичайно складних тижнів, можливо місяців.

Вона подякувала волонтерам, які в перші місяці повномасштабної війни допомогли забезпечити наших захисників необхідними засобами індивідуального захисту. За словами Ганни Маляр, труднощі полягали в тому, що за тиждень одночасно було розгорнуто понад 100 тисяч сил територіальної оборони.

«Але зараз, на третьому місяці війни ситуація змінена. Міністерство оборони орієнтується на те що треба буде забезпечити усім необхідним приблизно 1 млн осіб. Це регулярна армія, це силі тероборони, це мобілізовані, корпус резерву, запаси на оновлення і потреби інших складових сектору оборони та безпеки», — наголосила заступник міністра.

Нагадаємо, наші захисники на Запорізькому напрямку продовжують виконують завдання з відсічі та стримування російської агресії. Вони надають адекватну відповідь ворогу та знищують його живу силу та техніку.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение Міноборони: в Україні розпочалась друга фаза війни — до повного звільнення наших територій появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/ukraina/minoboroni-v-ukrayini-rozpochalas-druga-faza-viyni-do-povnogo-zvilnennya-nashih-teritoriy

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top