Місцева влада Кирилівки не вірить в історію про жінку, яка провалилася в “могилу” медуз

Як ми повідомляли раніше, своєю історією Людмила Новицька поділилася у групі «Улюблена Кирилівка». Туристка зазначила, що самотужки не змогла вибратися з пастки, тож їй допомогли чотири чоловіки. Якби туди впала дитина, ситуація могла б закінчитися гірше.

Голова селищної ради Кирилівки Іван Малєєв заявив, що ця історія може бути звичайною вигадкою. Про це у коментарі Радіо НВ.

«Знаєте, чесно кажучи, я в це не вірю, що там людина провалився і її витягли чотири людини. Якщо десь медузу і прикопали… може, прикопали якусь невелику, не знаю. Щоб на пляжі викопати здорову яму, куди може провалитися людина… ви ж розумієте, ви викопали — і там вода відразу встає. Яму у піску вирити неможливо, щоб захоронити туди велику кількість медуз, це технічно неможливо», — пояснив Малєєв.

Ілюстративне фото

Джерело: “НВ”.

Нагадаємо, наразі організували прибирання не лише співробітники баз відпочинку, відпочивальники теж допомагають — виносять їх просто руками. Для мертвих медуз зробили “кладовище”.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/misceva-vlada-ne-virit-v-istoriju-pro-zhinku-jaka-provalilasja-v-mogilu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=misceva-vlada-ne-virit-v-istoriju-pro-zhinku-jaka-provalilasja-v-mogilu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top