Міський футбольний клуб “Металург” провів перший офіційний матч у 2019 році

Гості випереджали “Металург” на 5 очок і посідали друге місце. Запорізький клуб проводив зимове міжсезоння на четвертій сходинці. Найпомітнішою персоною першого тайму став форвард “Металурга” Олександр Яровенко. Спершу не забив ударом головою впритул, але через 10 хвилин йому вже ніхто не завадив розстріляти порожні ворота. Асист на рахунку новачка команди Вадима Петрова. “Кристал” відповів моментами зі стандартів. Після удару головою м’яч просвистів вище. Небезпечний штрафний прийняла на себе стійка. А потім Олександр Яровенко спіймав суперника на контратаці.

Другий тайм розпочався з атак гостей. У найвідповідальніший момент виручив Ігор Варцаба. Стало ще складніше, коли дві жовті картки і як наслідок вилучення отримав Юрій Сачко. У меншості “Металург” мав шанс навіть довести гру до розгрому, але Дмитро Олійник і його тезка Дмитро Лихобабенко не забили у компенсований час. 2:0 запорізька команда втримали важливу перемогу над конкурентом.

У першому матчі навесні Олег Таран довірив місце у старті одразу трьом новачкам. Двоє з них Олександр Каплієно та Вадим Петров — вихованці запорізької школи футболу.

Тепер “Металург” відділяє лише одна перемога від другого місця.

Вже цієї п’ятниці “Металург” знову проведе домашній матч. Останнє третє коло турніру запорізька команда відкриває протистоянням з МФК “Миколаїв-2”. Початок матчу о 19.00.