Мистецтво Японії у Запорізькій області: що можна побачити на інтернаціональній виставці

На виставці, яка має назву «Мистецтво поза межами», представлено майже чотири десятки робіт, більшість з яких виконані в японському стилі. А передісторія експозиції почалася ще в січні 2021 року в Національній галереї Токіо, на Міжнародній виставці-конкурсі, де Україну представляли художники з Бердянська. Ініціатором участі у такому проєкті стала Ніна Бутєва.

“Я познайомилася з директором цієї виставки просто на просторах інтернету. Наші інтереси були виключно за малюнками, і коли вона побачила, що я малюю, і що мої роботи гідні брати участь, вона запросила мене взяти участь. Але, а я, оскільки маю свою арт-студію, я не могла не запропонувати своїм дітям, своїм вихованцям взяти участь в цій цікавій виставці. Це величезний крок для нас”, – розповіла організаторка виставки, художниця Ніна Бутєва.

Всього з Бердянська до Японії відправили десять фотокопій картин. Там роботи надрукували та виставили в Токійській галереї. Після закриття виставки картини надіслали в Україну.

Окрім робіт переможців Токійської виставки, тут можна побачити і малюнки, які створені за допомогою туші на рисовому папері. Це – традиційний японський вид мистецтва, котрий називається сумі-е. Експозицію «Мистецтво поза межами» можна побачити у Бердянському художньому музеї ще протягом двох тижнів.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/japonija-u-zaporizkij-oblasti-shho-predstavleno-na-internacionalnij-vistavci/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=japonija-u-zaporizkij-oblasti-shho-predstavleno-na-internacionalnij-vistavci

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top