Море емоцій та розваг: як відпочивають у таборах запорізькі дітлахи

Зокрема, й малеча співробітників комбінату “Запоріжсталь” поїхала до табору “Супутник”, що на Великому Лузі.

Цьогорічні заїзди триватимуть десять днів. Протягом літа у “Супутнику” планують оздоровити близько 800 дітей віком від шести до 14 років.

У дитячому таборі подбали не лише про розваги, а й про дотримання карантинних норм. Одне з нововведень — на територію не пускатимуть відвідувачів та батьків. А у самому таборі діють певні обмеження та протиепідемічні заходи.

Варто зазначити, на підприємствах групи Метінвест діє соціальний пакет з більш ніж 30 опціями. Найбільш популярною є літній відпочинок для всієї родини. Цього року цю опцію вибрали більше шести тисяч працівників комбінату “Запоріжсталь”. Ще близько 700 — опцію дитячого відпочинку. В оздоровчих закладах було покращено і умови відпочинку. Діти відправляться не лише до табору “Супутник”, а й до закладів на березі Азовського моря.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/vidpochinok-popri-karantin-jak-vidpochivajut-u-taborah-zaporizki-ditlahi/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=vidpochinok-popri-karantin-jak-vidpochivajut-u-taborah-zaporizki-ditlahi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top