На курортах Запорізької області продовжують працювати небезпечні атракціони

Фото: Google.com

Вчора, 15 липня, близько 21:50 в смт.»Кирилівка Якимівського районі з курортниками, які вирішили»покататись»на атракціоні «Ланцюгова карусель» стався неприємний інцидент – він завис на висоті 25 метрів. Людям довелось провисіти у такому стані деякий час. На щастя, обійшлося без жертв. Сьогодні»з’ясувалося, що в»лунапарку»ця карусель працює й далі.

В Запорізькому експертно-технічному центрі»Держпраці»прийшли до висновку, що атракціон безпечний для»громадян, пише «РіаМелітополь».

«Система безпеки була відпрацьована правильно. У»п’ятницю»відбудеться позачерговий огляд каруселі. Буде проведено огляд технічного стану та випробування під навантаження. За результатами цієї перевірки приймуть рішення», – розповідає керівник відділу»підйомних»споруд Євген»Марихін.

Зазначається, що причиною НП став сильний вітер. Троси, на яких»тримаються»люльки,»заплутались, в результаті увімкнулось блокування (тому атракціон зупинився). Власники порушуючи правили запустили карусель не дивлячись на негоду.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/na-kurortah-zaporizkoi-oblasti-prodovzhujut-pracjuvati-nebezpechni-atrakcioni.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top