На реконструкції медичного центру серцево-судинних захворювань Запорізької облради “нагріли руки” на 5 мільйонів

За даними досудового слідства, оборудку організував директор комунального закладу спільно з будівельною компанією, наближеною до кількох депутатів облради.

Восени 2018 року з комерційною структурою був укладений договір на проведення капітального ремонту центру на 26 мільйонів гривень. За умовами контракту підрядник мав здійснити ремонт даху, утеплення будівлі та реконструкцію інженерних комунікацій. Водночас встановлено, що комерсанти використовували несертифіковані будівельні матеріали, а частина робіт взагалі не була проведена. Натомість до актів виконаних робіт вносилися неправдиві дані щодо якості та цін на товари й послуги.

За цією схемою змовники привласнили понад 5 мільйонів гривень. Наразі приміщення центру перебуває в незадовільному стані та потребує повторної реконструкції.

Правоохоронці провели 4 обшуки в офісних приміщеннях будівельної компанії та за місцями проживання фігурантів справи. Під час слідчих дій вилучено фінансову документацію із доказами незаконної діяльності.

Кримінальне провадження здійснюється за ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії та судові експертизи.

Вирішується питання щодо притягнення до відповідальності інших посадовців, причетних до розтрати коштів.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/na-rekonstrukcii-medichnogo-centru-sercevo-sudinnih-zahvorjuvan-zaporizkoi-oblradi-nagrili-ruki-na-5-miljoniv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=na-rekonstrukcii-medichnogo-centru-sercevo-sudinnih-zahvorjuvan-zaporizkoi-oblradi-nagrili-ruki-na-5-miljoniv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top