На тимчасово окупованих територіях серйозний дефіцит медикаментів

На тимчасово окупованих росією територіях України знову спостерігається дефіцит ліків. Про це повідомили в Центрі національного спротиву.

За інформацією ЦНС, окупанти навіть не намагаються забезпечити нормальний рівень життя на ТОТ.

«росія не здатна забезпечити життєдіяльність тимчасово захоплених земель, ні своїх територій. Російська держава має випадковий характер й не спрямована на забезпечення гідних умов життя. Саме тому на ТОТ немає необхідних ліків в аптеках, а ті що є, місцеві називають крейдою», — розповідають у ЦНС.

У Центрі додають, що держава-агресор доставляє більшість ліків у шпиталі на окупованих територіях виключно на потреби окупантів.

«Місцеві отримують медикаменти за надлишковим принципом, а мешканцям села взагалі треба добиратися до райцентрів й це без транспортного сполучення», — йдеться у повідомленні.

Вони додають, що російська окупаційна влада вже третій рік обіцяє, що «життя стає краще». Проте це лише елемент пропаганди. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/na-timchasovo-okupovanih-teritoriyah-serjoznij-defitsit-medikamentiv/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top