На варті безпеки: як у Запоріжжі вітали військовослужбовців

З 2014-го року військовослужбовці частини 3029 Національної гвардії України боронять територіальну цілісність нашої країни на передовій.

“Ваша частина першою стала на захист нашої батьківщини. І це дійсно так, тому що ви перші, які як кажуть дали відсіч тим загарбникам, які є на сьогоднішній день. Ви стали на захист територіальної цілісності нашої країни, ви — Національна гвардія України. Це дійсно гордість, гордість нашої країни, нашого міста”, – зазначив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

Від представників обласної та міської влади та від керівництва військової частини офіцери і солдати полку отримали грамоти, подяки та пам’ятні подарунки.

“Хочу побажати, щоб ваша служба була спокійною надалі. Щоб всі ви були здорові, щасливі, щоб у вас більше в бойовій частині не було втрат, а героїв ми пам’ятаємо”, – висловив привітання голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух.

Окрім бойових завдань на Сході України, бійці оберігають спокій та забезпечують правопорядок на вулицях Запоріжжя. У місті ж діє програма шефської допомоги військовим.

Варто зазначити, невдовзі один із офіцерів, який брав участь в антитерористичній і операції об’єднаних сил, отримає службову квартиру.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/27-richnicja-9-j-polku-nacgvardii-u-zaporizhzhi-vitali-vijskovosluzhbovciv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=27-richnicja-9-j-polku-nacgvardii-u-zaporizhzhi-vitali-vijskovosluzhbovciv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top