На вибори від “Слуги народу” йде кандидат, занесений до бази “Миротворця”

Мова йде про кандидата в депутати Миколаївської міськради від “Слуги народу” – Єгора Клецова. Під час загострення конфлікту на Донбасі кандидат прийняв антиукраїнську позицію, за що його власне і розмістили в базі Миротворця.

У 2015 Єгор Клецов виступав на каналі “Новоросія ТВ” і називав війну на Донбасі “внутрішнім конфліктом”. Того ж року його навіть поміщали на Миротворець за заклики до “світу за всяку ціну” і погляди “Україна повинна скласти зброю і домовлятися з Росією”.

У базі Миротворця його охрестили” Пособником терористів і російських окупантів. Антиукраїнським пропагандистом та провокатором”. У січні 2015 року він приступив до проведення мітингів, спрямованих на зрив мобілізації в ЗС України.

Приблизно з весни 2014 року в жартівливих розмовах з друзями періодично згадує, що «гроші на життя отримує з Кремля». Цікаво, що раніше він зазначав, що його неодноразово запрошували до себе політсили, однак політичну кар’єру будувати немає бажання. А сьогодні він знайшов своє місце у лавах президентської партії.

Сообщение На вибори від “Слуги народу” йде кандидат, занесений до бази “Миротворця” появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/na-vibori-vid-slugi-narodu-jde-kandidat-zanesenij-do-bazi-mirotvorcja.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top