На Запоріжжі чоловік облаштував свиноферму посеред житлових будинків

В селі Костянтинівка Запорізькї обласі місцевий мешканець влаштував свиноферму. І все б нічого. але знаходиться вона просто  серед житлових будинків. Місцеві звісно, що не зраділи такому сусідству — люди скаржаться, що запах заважає нормально жити й навіть відчинені вікна не допомагають. За паркан чоловік не пускає сусідів, адже там понад пів тисячі свиней.

Про це повідомляється в сюжеті ТСН.

Місцевий мешканець — Олександр розповідає, що має спільну межу з сусідом і через це не може вже давно відкрити навіть вікно на подвір’я. Все через сморід, адже господарник регулярно викачує рідкий свинячий послід просто на відкритий ґрунт.

Він каже, що сам підприємець мешкає в Мелітополі, а сюди тільк рідко приїздить. Спілкуватись з обреними сусідами не бажає, як словом, і його мати, яка живе у селі. Підприємець не бере слухавку та ігнорує всі намагання поспілкуватись. на фермі у чоловіка працюють лише наймані працівники. Місцеві підрахували, що у чоловіка щонайменше з пів тисячі свиней.

За словами спеціалістів, згідно з правилами, ферми мають бути розташовані на відстані понад 1,5 кілометра від житлових будинків. Дрібні господарства можуть розміщуватись ближче, але в будь-якому випадку не на одній вулиці й не по сусідству з іншими житловими будинками.

У сільській громаді вже звернулися до Держпродспоживслужби з проханням відреагувати на ситуацію. Зробити більше, мовляв, не можуть бо немає рішень суду. Селяни чекають на реакцію відовідних служб. Проблема ще й в тому, що якщо комісія й превірить ферму, то через застаріле законодавство йому загрожує до 1700 гривень.

Читайте також: Поліція прокоментувала вбивство 90-річного чоловіка в Запоріжжі

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-cholovik-oblashtuvav-svynofermu-posered-zhytlovykh-budynkiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top