На Запоріжжі демонструють перші прояви коаліції партій “Слуга народу” та “ОПЗЖ”

Після виборів нові скликання рад одна за одною приймають повноваження та приступають до роботи. Першочерговим завданням для кожної з рад є обрання голови, заступника та секретаря. Ця процедура, як правило, демонструє хто з ким домовився та як планує взаємодіяти в майбутньому.

У п’ятницю, 27-го листопада, пройшла перша сесія новообраних депутатів Пологівської райради. Вона була показовою й підтвердила факт щільної спіпраці президентської партії “Слуга народу” та прокремлівської “ОПЗЖ”.

Під час сесії таємним голосуванням було обрано голову райради та його заступника. За більшістю депутатських голосів місце отримав кандидат від ОПЗЖ пологівець без досвіду роботи у керівних органах Сергій Калашник. За нього проголосували 30 депутатів із загальної кількості 42.

Про результати голосування повідомляє місцевий сайт “Районка”.

Цікаво, що його заступником було обрано кандидата від президентської партії “Слуга народу”. Посаду отримав Віталій Голод. Чоловік проживає в місті Токмак працює головним редактором місцевої газети ТОВ “ГАЗЕТА “НАШЕ МІСТО ТОКМАК”.

Результат голосування в новому скликанні – це приклад фактичної коаліції “Слуг народу” та проросійської ОПЗЖ. Власне про її можливість попереджали перед виборами спікери партії “Європейська солідарність”. Також неодноразово у ЄС нагадували про ризики від такої коаліції для прифронтової області.

Народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко наводив приклади спільних політичних кроків, які підтверджують домовленості між політсилами.

«За останній рік стало очевидним, що політична сила кума Путіна Медведчука більш зрозуміла для Зеленського, ніж проукраїнські політичні сили. Між «Слугами» та ОПЗЖ ведеться співпраця. Можна подивитися на результати голосувань, наприклад, за призначення міністра охорони здоров’я Максима Степанова або на конституційне подання щодо скасування амністії з учасників Революції Гідності.
При цьому відсутні кримінальні справи на Портнова, Медведчука, будь-яких інших представників проросійських сил.
І якщо взяти до уваги наступ на українську мову, культуру, переслідування проукраїнського середовища, кримінальні справи на ветеранів та волонтерів, то стає зрозумілим, що Банкова бачить своїм ворогом проукраїнську опозицію на чолі з Петром Порошенком, а не проросійські реваншистські сили, які користуючись ситуацією захоплюють владу», – зазначив Ігор Артюшенко.

«Голова райради від ОПЗЖ, а заступник – від Слуг –це черговий доказ домовленостей. Не стало новиною, що до цієї коаліції долучились «Опоблок», «Порядок» та «Батьківщина». Це лише вкотре доводить, що єдиною проукраїнською опозиційною силою на сьогодні залишається «Європейська Солідарність», – додав політик.

Сообщение На Запоріжжі демонструють перші прояви коаліції партій “Слуга народу” та “ОПЗЖ” появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-demonstrujut-pershi-projavi-koalicii-partij-sluga-narodu-ta-opzzh.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top