На Запоріжжі діти відвідують оновлений сучасний дитсадок

Дошкільний навчальний заклад капітально відремонтували в рамках програми Президента України “Велике будівництво” та у співпраці з Європейським інвестиційним банком.

Ясла-садок «Сонечко» – двокорпусний заклад, розрахований на 280 осіб, і є одним із 9 садочків Гуляйпільської міської територіальної громади. Він розташований у мікрорайоні багатоповерхової забудови міста.

Завдяки реконструкції дитсадок значно збільшив свою потужність і відтепер може приймати на 20 вихованців більше. Також це дало змогу додати ще 5 нових робочих місць.

Участь у програмі “Велике будівництво” дозволила створити для дітей доступний і комфортний простір. У ході реалізації проєкту з реконструкції будівельники утеплили зовнішні стіни та покрівлю, замінили старі вхідні двері та вікна на енергозберігаючі, оновили систему освітлення та вентиляції. Усе старе технологічне обладнання замінено на енергозберігаюче.

Для дітлахів з особливими освітніми потребами додатково збудовано пандуси, а на базі закладу функціонує інклюзивно-ресурсний центр.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/na-zaporizhzhi-diti-vidvidujut-onovlenij-suchasnij-ditsadok/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=na-zaporizhzhi-diti-vidvidujut-onovlenij-suchasnij-ditsadok

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top