На Запоріжжі дитину покусали комахи в дитсадку: мати вимагає перевірки (фото)

Обурена мати дитини Жанна Прокопенко спрямувала лист до  Держпродспоживслужби, в якому вимагає провести перевірку в енергодарському дитячому садочку. Жінка вважає, що її дитину під час денного сну покусали клопи зі старих матраців.

Про це жінка повідомила  в групі ГО «Хочу вчитись».

Ситуація мала місце в дитячому садочку №14, що в місті Енергодар. Так, мати дитини розповідає, що 6-го липня забрала доньку із садочка і вдома побачила якісь дивні висипи на тілі. Вона одразу повідомила про це виховательку групи. Наступного дня медсестра садочка вивела її дочку – Кіру з групи та надала довідку про підозру на віспу. З цим схвильована мама, яка також має медичну освіту, пішла до сімейного лікаря. В лікарні вона отримала зовсім інше висновок – реакція на укуси комах.

Зранку з дитиною було все гаразд і жодних висипів не було. Саме тому містянка вважає, що сталось все під час перебування дитини в садочку, а точніше після денного сну. Жінка спрямувала замовний лист до Держпродспоживслужби у Запоріжжі з проханням провести перевірку в садочку №14, а саме в групі №12. Не виключено, що комахи, які покусали дитину – це клопи зі старих матраців.
Журналісти «Форпост» слідкують за розвитком ситуації.

Читайте також: Запоріжці масово обурюються через комарів на морі: дітям після укусів викликають «швидку»

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-dytynu-pokusaly-komakhy-v-dytsadku-maty-vymahaie-perevirky-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top