На Запоріжжі кількість випадків визнання професійних захворювань у 12 разів менше, ніж на Дніпропетровщині

У Запорізькій області зафіксовано зниження на 21 випадок кількості визнання професійних захворювань: з 112 у 2020 році до 91 у 2021 році.

Про це повідомляє Запорізьке управління Фонду соцстрахування України (ФССУ), зауважив, що основною причиною набуття статусу потерпілого на виробництві через професійне захворювання у 2021 році, як і у минулі роки, залишились хвороби органів дихання, захворювання опорно-рухового апарату та хвороби слуху.

Запоріжцям нагадують, що професійне захворювання набувається працівниками через системний, зазвичай довготривалий вплив негативних виробничих факторів. Тому випадки захворювання працівників закладів охорони здоров’я на COVID-19 не входять до зведених даних по професійних захворюваннях, оскільки є гострими професійними захворюваннями, тобто вважаються нещасними випадками на виробництві та включаються до відповідної аналітичної інформації.

Нагадаємо, у разі діагностування професійного захворювання та відповідного висновку МСЕК Фонд фінансує застрахованим особам щомісячні страхові виплати в разі часткової чи повної втрати працездатності; допомогу у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності; одноразову допомогу в разі стійкої втрати працездатності або смерті потерпілого.

Також потерпілі на виробництві мають право на: лікування за рахунок коштів Фонду в закладі охорони здоров’я, враховуючи оперативні втручання; забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення упродовж усього періоду до відновлення працездатності; подальшу медичну реабілітацію; санаторно-курортне лікування тощо.

Що цікаво, у сусідній Дніпропетровській області торік зафіксовано 1119 випадків визнання професійних захворювань/

Читайте також: Мешканець Запоріжжя цікаво озвучив обід кабанів на Хортиці. Відео

Жодного спаму, лише найцікавіше для вас у нашому Telegram-каналі. Обіцяємо)

Источник: https://forpost.media/glavnoe/na-zaporizhzhi-kilkist-vypadkiv-vyznannia-profesiynykh-zakhvoriuvan-u-12-raziv-menshe-nizh-na-dnipropetrovshchyni.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top