На Запоріжжі релігійні громади долучаються до рятування людей

Голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух провів нараду з представниками релігійних конфесій щодо залучення до  організації роботи з гуманітарними вантажами.

Підтримка гуманітарних питань наразі надважлива. Населення області не було підготовлене до життя в умовах воєнного стану. Через те, що майже на тиждень були призупинені поставки  під час проведення бойових дій, ресурси у громадах швидко вичерпуються, тому варто звернути особливу увагу на організацію гуманітарних місій.

Олександр Старух, зауважив, що за участі представників релігійних конфесій  потрібно організувати допомогу одразу в двох напрямах: доставку гуманітарної допомоги та капеланства.

«Абсолютна більшість людей взяла на себе фронт і намагаються захистити свої домівки, наше місто, нашу область, нашу країну. Я знаю, що всі церкви виступили з єдиною зрозумілою позицією: на нас напали, іде бомбардування мирних міст  і нам потрібна допомога», — сказав Олександр Старух.

У нашому регіоні вже організовано Гуманітарний штаб Запорізької області, координатором якого є заступник голови ЗОВА Руслан Шиханов. Ця організація займатиметься питаннями доставки гуманітарних вантажів, розміщення та харчування переселенців.

Представники релігійних конфесій розповіли про готовність надати укриття у разі необхідності, прийому біженців.

Источник: https://forpost.media/vijna/na-zaporizhzhi-relihiyni-hromady-doluchaiutsia-do-riatuvannia-liudey.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top