На Запоріжжі росіяни ставлять мешканцям «особливу позначку» у паспортах

Росіяни ставлять у своїх паспортах мешканцям тимчасово окупованих територій, в тому числі на непідконтрольній території Запорізької області, позначку про постійне проживання власника на цих територіях. Зауважимо що відповідних позначок немає в інших регіонах.

Як повідомляє Центр національного спротиву, наявність паспорта рф не позбавляє мешканця окупованої території “особливого ставлення” з боку окупантів, адже фактично ця позначка вказує на нижчий ранг власника паспорта.

Також відповідна мітка дозволяє швидко ідентифікувати власника документа в самій рф, якщо він туди виїздить.

Центр національного спротиву закликає саботувати отримання російських паспортів.

Нагадаємо, у Запоріжжі СБУ викрила роботу проросійської ботоферми. Кілька тисяч ботів «розганяли» дезінформацію про ситуацію на південному фронті, популяризували російські окупаційні угруповання і закликали донатити на їхню підтримку. Крім цього займалися дискредитацією командування Сил оборони та підбурювали українських громадян ухилятися від мобілізації.

Першоджерелом поширення ворожого контенту був телеграм-канал колаборанта Рогова. На початку роботи ботоферма нараховувала майже дві тисячі фейкових акаунтів, що поширювали проросійські меседжі та наративи нібито від імені місцевих жителів.

За даними слідства, організатор ботоферми — місцевий фахівець з ІТ-технологій. Необхідну техніку він розмістив в одному з орендованих офісних приміщень у центрі міста. За допомогою цього обладнання щодня реєстрували нові анонімні облікові записи у соцмережах, зокрема заборонених в Україні. Наразі триває слідство за ч. 2 ст. 361 КК «Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку»…

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-rosiiany-stavliat-meshkantsiam-osoblyvu-poznachku-u-pasportakh.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top