На Запоріжжі розшукують без вісті зниклу школярку

Розшук оголосило Мелітопольське міськрайонне управління Національної поліції. Там повідомили, що близько 19 години 7 червня 14 річна Терещенко Евеліна Романівна пішла зі свого дому на вул. Інтеркультурній. І до цього часу рідні та близькі не можуть зв’язатися з нею. Мобільного телефону при собі у дитини немає.

Дівчина невеликого зросту, близько 150 см, худорлявої статури, з довгим каштановим волоссям. Встановлено, що у день зникнення вона була одягнута у чорні штани та куртку і білі черевики. Також у неї з собою була маленька фіолетова сумка.

Усіх, хто бачив дитину, чи знає, де вона може бути, просять надати нагальну інформацію за телефонами: (0619) 44-80-02, 42-66-61, 097 594 97 98 (чергова частина), 096 981 16 11 (ювенальна превенція) або 102.

Возможно, это изображение (1 человек, стоит и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (1 человек, стоит и на открытом воздухе)

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/na-zaporizhzhi-rozshukujut-bez-visti-zniklu-shkoljarku/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=na-zaporizhzhi-rozshukujut-bez-visti-zniklu-shkoljarku

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top