На Запоріжжі стартує конкурс розробки місцевої молодіжної програми

У Запорізькій області започатковано проєкт «Адвокація процесу розробки та затвердження місцевих цільових молодіжних програм у п’яти ОТГ Запорізької області», метою якого є розбудова молодіжної політики та підвищення рівня участі молоді на локальному рівні.

Реалізація здійснюється в рамках Програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Запорізькій області на 2017 – 2020 роки, на що з обласного бюджету виділено 49,5 тис. грн.. Конкурсний відбір ОТГ проводить громадська організація «ЙЕС», яка в свою чергу стала «переможцем конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства.

В ОТГ, які будуть підтримані в межах конкурсу, організатори передбачили проведення
таких заходів:

онлайн» опитування серед молоді для визначення її нагальних потреб та»інтересів;зустрічі з представниками молоді в ОТГ для напрацювання»рекомендацій та пропозицій до місцевої молодіжної програми;розробка проєкту програми та подання на розгляд до органів місцевого»самоврядування.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати молодіжні ради, громадські організації та ініціативні групи, що працюють на території громади, та представники» органів місцевого самоврядування, що займаються реалізацією молодіжної політики в громаді.

Для участі в конкурсі«до 13 вересня 2019″року необхідно заповнити анкету»https://forms.gle/vKRfYzUTdgcxpP268

Додатковими перевагами при відборі буде:

наявність листів підтримки від місцевих депутатів, які готові»займатися адвокатуванням прийняття місцевої молодіжної програми»(шаблони листів додаються);наявність консультативно-дорадчого молодіжного органу (молодіжної»ради або молодіжного парламенту);наявність громадської організації, що працює на території громади та»залучає молодь до своєї діяльності.

Для отримання додаткової інформації можна»звертатися до координаторки проєкту Бончужної Єлизавети за»тел. 097-456-74-75 або на електронну пошту»ngo.yes.ukraine@gmail.com

Источник: https://forpost.media/glavnoe/na-zaporizhzhi-startuie-konkurs-rozrobki-miscevoi-molodizhnoi-programi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top