На Запоріжжі стався конфлікт через надто дорогий ремонт ноутбуку: пенсіонерка віддала 6 тисяч

У місцевому телеграм-каналі Мелітополя опублікували фото кошторис, з виконаними послугами на 6 тисяч гривень. Пенсіонерка, яка була вдома сама, сплатила цю суму за встановлення Windows, піратського антивірусу, драйверів, чистку від пилу та ще ряду послуг. У мережі здійнявся ґвалт, адже ремонт вийшов дорожчим ніж вартість ноутбуку.

Кошторис опублікували підписники каналу.

«Зверніть увагу, встановлення Windows, драйверів, пакет ПЗ чи це не одне і теж, які в комплекті з установкою йдуть? Антивірус? За 1350 гривень піратський. Далі: перенесення інформації — це були фотографії та відео. Ви тільки уявіть, 97 Гб. Ніяких 97 Гб не було. Встановлення HDD 500 Гб на ноутбук. Це під великим питанням. Ми передзвонили на цей телефон. Звісно, майстер нам рикнув у трубку, що робота зроблена і скинув. Загалом, обійшлася пенсіонерці просте переустановлення Windows, з чищенням від пилу і два мазки термопастой за 6000 грн. Сам ноутбук стільки не коштує», — зазначив обурений автор посту.

Дійсно перенесення пам’яті за 970 гривень – ціна надвисока. Теж саме можна казати і про антивірус, якщо ж він піратський – невідомо звідки така сума. Попри обурення автора каналу, майстер зазначив, що робота вже зроблена. У коментарях більшість  людей стали на бік пенсіонерки та зазначили, що вартість такого ремонту – надзвичайно висока. Дехто навпаки висловився, що сума «накрапала» з кожного пункту, а дешево ремонтувати техніку можна лише самостійно вдома.

Джерело: Мелітополь_грамм.

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-stavsia-konflikt-cherez-nadto-dorohyy-remont-noutbuku-pensionerka-viddala-6-tysiach.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top