На Запоріжжі відкрилися нові камери підвищеного комфорту у СІЗО – фото

Сьогодні у Запорізькому слідчому ізоляторі та у Вільнянській установі виконання покарань № 11 відкрили платні камери з поліпшеними умовами розміщення для ув’язнених. Про це повідомляють в пресслужбі Запорізької ОДА.

Камери підвищеного комфорту в СІЗО впроваджують з метою виключення корупційної складової при розподілі ув’язнених по камерах та покращення умов тримання під вартою. Зазначається, що це дозволить ліквідувати корупцію в системі розподілу камер. Тобто тепер люди не платитимуть хабарі за кращі умови. Також одна з цілей реформ – отримати додаткове фінансування для покращення умов у СІЗО.

У Запорізькому СІЗО вартість платних камер складатиме:

за 1 добу – 570 грн;
за тиждень – 1990 грн.

Умови в цих камерах поліпшені порівняно з тими, що у звичайних. У платних камерах збільшена норма площі на одного ув’язненого. Також відгороджено санвузлову зону, і є мінімальний набір необхідних побутових умов.

#td_uid_1_5ed3a03d1e72e .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(https://sky.zp.ua/wp-content/uploads/2020/05/na-zaporizhzhi-vidkrilisya-novi-kameri-pidvishhenogo-komfortu-u-sizo-foto.jpg) 0 0 no-repeat; } #td_uid_1_5ed3a03d1e72e .td-doubleSlider-2 .td-item2 { background: url(https://sky.zp.ua/wp-content/uploads/2020/05/na-zaporizhzhi-vidkrilisya-novi-kameri-pidvishhenogo-komfortu-u-sizo-foto-1.jpg) 0 0 no-repeat; } #td_uid_1_5ed3a03d1e72e .td-doubleSlider-2 .td-item3 { background: url(https://sky.zp.ua/wp-content/uploads/2020/05/na-zaporizhzhi-vidkrilisya-novi-kameri-pidvishhenogo-komfortu-u-sizo-foto-2.jpg) 0 0 no-repeat; } #td_uid_1_5ed3a03d1e72e .td-doubleSlider-2 .td-item4 { background: url(https://sky.zp.ua/wp-content/uploads/2020/05/na-zaporizhzhi-vidkrilisya-novi-kameri-pidvishhenogo-komfortu-u-sizo-foto-3.jpg) 0 0 no-repeat; } #td_uid_1_5ed3a03d1e72e .td-doubleSlider-2 .td-item5 { background: url(https://sky.zp.ua/wp-content/uploads/2020/05/na-zaporizhzhi-vidkrilisya-novi-kameri-pidvishhenogo-komfortu-u-sizo-foto-4.jpg) 0 0 no-repeat; } 1 of 5 фото zoda.gov.ua фото zoda.gov.ua фото zoda.gov.ua фото zoda.gov.ua фото zoda.gov.ua

Договір про поселення в платній камері укладається між ув’язненим і адміністрацією у письмовому вигляді.

Відкриття платних камер на Запоріжжі відвідав  міністр юстиції України Денис Малюська. Він зазначив, що впровадження платних камер – це експеримент, який має довести або заперечити життєздатність ідеї.

Завершити експеримент планують 31 грудня 2021-го року. Після цього приймуть рішення про доцільність законодавчого закріплення надання поліпшених побутових умов та харчування ув’язненим.

Сообщение На Запоріжжі відкрилися нові камери підвищеного комфорту у СІЗО – фото появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-vidkrilisja-novi-kameri-pidvishhenogo-komfortu-u-sizo-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top