На Запоріжжі загарбники лякають кримінальними справами за спілкування у соцмережах

Все, що може бути використано проти вас, буде використано проти вас. Формулювання в російських законах настільки пафосні й універсальні, що посадити надовго можна будь-кого. Була б людина, а справа знайдеться.

Як пише «РІА-Мелітополь», не щадять російські загарбники ні жінок, ні старих. А причиною потрапляння «на підвал» може стати будь-що — коментар у соцмережі чи «донос» недоброзичливців. Деяким щастить ще менше — їх рашисти відвозять у Крим або Росію і «шиють» тероризм.

Близькі розшукують 33-річного Олександра Бедненка. Хлопець зник 4 травня близько 15:00-16:00 разом із машиною Фольксваген чорного кольору. І вже за кілька годин стало відомо про зникнення ще одного мелітопольця. 19-річного Микиту Черняєва озброєні рашисти забрали з власної оселі та відвезли в невідомому напрямку

Показову «страту» рашисти провели в Бердянську. Під удар потрапила 58-річна жінка. За словами рашистів, вона розміщувала на своїй сторінці в соціальних мережах інформацію про воєнні дії (звісно ж, неправдиву, в інтерпретації убогих), і відомості, що дискредитують вояків-загарбників. На жінку заведено кримінальну справу. Рашисти попереджають мелітопольців: від «правосуддя» втекти не вийде.

Страх — це основа нацистської держави рф, де позбутися свободи або навіть життя можна в будь-який момент.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-zaharbnyky-liakaiut-kryminalnymy-spravamy-za-spilkuvannia-u-sotsmerezhakh.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top