На Запоріжжі загарбники відмовляють українцям у наданні медпослуг: причина

Мешканці тимчасово окупованих територій Запорізької області уникають від отримання російського документа.

За інформацією Центру національного спротиву, представники окупаційних адміністрацій на окупованій частині Запоріжжя отримують догани від московських кураторів через низькі темпи паспортизації. Місцеві не беруть російський документ та саботують його отримання.

«Відтак окупанти продовжують влаштувати геноцид цивільному населенню – та не надають медичні послуги без російського паспорта або ж заяви на отримання. В окремих лікарнях, зокрема в Токмаку на Запоріжжі влаштували пункти, де можна подати заяву на отримання паспорта рф», — йдеться у повідомленні.

Центр національного спротиву закликає не брати російський паспорт. За необхідності ви можете оформити заяву і мати відповідний “документ” окупантів на руках. Проте постійно пропускаючи чергу на видачу ви можете оновлювати заяву на отримання та саботувати отримання російського сміття.

Нагадаємо, на рашистських каналах повідомляється, що Мінцифри рф створить єдиного мобільного оператора для окупованих територій України. Представлено це так, ніби рашисти турбуються про якість зв’язку. Мовляв, зараз ведеться збір інформації від місцевих жителів і моніторинг якості мобільного зв’язку.

Що рухає підданими країни 404, в якій прав у громадян заводською прошивкою не передбачено, нескладно. Рашисти просто вирішили перевести всіх жителів окупованих територій на одного оператора, щоб було зручно прослуховувати, і за необхідності, оперативно відключати мобільний зв’язок.

Переконані, що Мелітополь, як і інші захоплені території, будуть скоро звільнені. Мелітопольці повернуть собі життя в демократичній країні, а убогі рашисти зможуть контролювати життя тільки своїх співгромадян. Тих, безумовно, хто після перемоги України не прозріє, і залишиться на болотах.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-zaharbnyky-vidmovliaiut-ukraintsiam-u-nadanni-medposluh-prychyna.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top