На запорізьке підприємство з візитом прибула екокомісія: що перевіряли

Вони побували на виробництві, побачили очисні споруди та модернізований парогенератор. Зараз на титано-магнієвому комбінаті працюють газоочистки, які вловлюють пил. Також на підприємстві зменшують накопичення шламу та викиди СО2.

“Багато в чому нас це відвідування порадувало, це рідко при відвідуванні підприємства. Тому що ми побачили наміри і реальні кроки з модернізації виробництва, які приведуть до реального зменшення забруднень, в тому числі атмосферного повітря”, – зазначив представник громадської платформи «Екокрай» Олександр Костенко.

Такі заходи члени виїзної комісії оцінюють позитивно. Та за їх словами, аби продовжувати – потрібна допомога з боку держави. Адже чітка політика сприяння підприємствам — наповнювачам бюджетів, дозволить їм розвиватися та інвестувати в екомодернізацію.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/na-zaporizke-pidpriiemstvo-z-vizitom-pribula-ekokomisija-shho-perevirjali/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=na-zaporizke-pidpriiemstvo-z-vizitom-pribula-ekokomisija-shho-perevirjali

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top