На запорізькому підприємстві з’явилась універсальна дорожня машина — фото

Комбінований вантажний автомобіль призначений для всесезонного утримання доріг комбінату

У рамках програми з оновлення основних фондів металургійний комбінат «Запоріжсталь» продовжує оновлення автомобільного парку. Напередодні Дня автомобіліста комбінат зробив приємний подарунок працівникам управління автомобільного транспорту — сучасний комбінований дорожній автомобіль МАЗ.

Як розповів начальник автоколони №3 управління автомобільного транспорту комбінату “Запоріжсталь” Андрій Тупичка, сучасний комбінований вантажний автомобіль, на базі шасі автомобіля МАЗ-5550В2, призначений для всесезонного утримання доріг комбінату.

Комбінований вантажний автомобіль призначений для всесезонного утримання доріг комбінату

— Автомобіль універсальний — працюватиме як влітку, так і взимку. Він оснащений різним навісним обладнанням: для поливу доріг, тротуарів, зелених насаджень та пилоподавлення на ділянках Цеху шлакопереробки; для посипання доріг абразивними матеріалами, сіллю під час ожеледиці; для очищення доріг від снігу та льоду, — розповів Андрій Тупичка.

Крім того, за допомогою системи BlueTEC дотримується екологічний стандарт Євро-5, який регулює вміст шкідливих речовин у вихлопних газах. Також вантажний автомобіль оснащений сучасним блоком керування двигуна, дев’ятиступінчастою коробкою передач, гірськими гальмами та системою АВС. Амортизація кабіни забезпечує плавність ходу, а передпусковий підігрівач дозволяє прогріти двигун транспортного засобу, не запускаючи його. Кабіна оснащена зручним кріслом для водія.

Комбінований вантажний автомобіль призначений для всесезонного утримання доріг комбінату

За словами Андрія Тупички, злагоджена і надійна робота транспорту є запорукою стабільної роботи усього підприємства. Оскільки не тільки доставка сировини та готової продукції, а й працівників комбінату на робочі місця здійснюється із залученням транспортних ресурсів.

На комбінаті усього чотири автоколони: автоколона №1 — вантажний транспорт, автоколона №2 — легковий транспорт та автобуси, автоколона №3 — кар’єрний транспорт, автоколона №4 — на Запорізькому коксохімічному заводі.

Підрозділ, яким керує Андрій Тупичка, займається перевезенням шлаку цеху шлакопереробки. У автопарку — 20 автомобілів БелАЗ, з яких 13 автомобілів 30-тонних і 7 — 40-тонних, техніка для здійснення господарських робіт та тепер днями додався новий дорожній автомобіль. В автоколоні №3 працює двоє механіків, 64 водії та ремонтний персонал.

— Водії пишаються своєю роботою, люблять свою роботу, ставляться до неї відповідально, завжди є взаємодопомога, — зазначив начальник автоколони №3. — Напередодні Дня автомобіліста хочу привітати колег, побажати здоров’я, зеленого світла як у особистому житті, так і в професійному, і — ні гвіздка, ні жезла.

Комбінований вантажний автомобіль призначений для всесезонного утримання доріг комбінату

Ілля Ганжа працює майстром автоколони №3 управління автотранспорту комбінату “Запоріжсталь”. Його робочий ранок починається з отримання заявок про поломки машин від механіка. У підпорядкуванні Іллі — шестеро слюсарів, двоє з яких вже пенсійного віку. За його словами, колектив дружний, усі працюють злагоджено.

— Робота є постійно, не було такого, щоб хтось сидів відпочивав. Навіть якщо немає поломок на машинах, ми відновлюємо запчастини, щоб у разі необхідності поміняти деталь, не гаючи часу на ремонт, — розповів Ілля Ганжа. — Буває, працюємо навіть після закінчення робочого дня, якщо машину потрібно полагодити терміново.

Комбінований вантажний автомобіль призначений для всесезонного утримання доріг комбінату

Нагадаємо, цього року Група Метінвест святкує своє 15-річчя. Створення безпечних та комфортних умов праці на підприємствах — один із пріоритетних напрямків в компанії Метінвест. І в цьому допомагає сучасне обладнання.

Фото автора

Читайте также: Запорізькі газорятувальники отримали суперсучасний автомобіль — фото


Сообщение На запорізькому підприємстві з’явилась універсальна дорожня машина — фото появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/na-zaporizkomu-pidpriyemstvi-z-yavilas-universalna-dorozhnya-mashina-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top