На Зеленому Яру електроопора може впасти на зупинку

На Зеленому Яру електроопора може впасти на зупинку

Жителі Зеленого Яру не вперше стикаються з проблемами електропостачання, тож цей випадок не став єдиним. Біля одного з будинків тут похилилася електроопора, яка знаходиться поряд із зупинкою громадського транспорту. Мешканці сусідніх будинків забили на сполох, бо на додаток до всього цей відрізок дороги проходять діти, прямуючи до школи.

Жителі зазначають – через проблеми з енергопостачанням не витримує техніка, а ремонтувати прилади доводиться за власний кошт.

Мешканці намагалися отримати відповіді на свої питання, проте добитися результату не вдалося.Тут майже кожен спостерігає за вольтметром, як за годинником. А дехто намагається самостійно з’ясувати причину ситуації, що склалась.

За відповідями ми звернулися до «Запоріжжяобленерго». По-перше, щодо опори, що нахилилась. Та виявилось, що на звернення мешканців спеціалісти відреагували.Надалі фахівці будуть періодично перевіряти кут нахилу, та у випадку ускладнення ситуації, замінять опору. А ось низька напруга, на котру скаржаться місцеві мешканці, стала більшою проблемою. На підприємстві зазначають – тамтешні мережі розраховані під меншу кількість побутової техніки, та відповідні цифри можна знайти в угоді з компанією.

Для того, щоб уникнути проблем з енергопостачанням, фахівці рекомендують не вмикати одразу кілька енергоємних приладів. А змінити ситуацію може лише капітальне оновлення мереж, що неодмінно, кажуть у компанії, спричинить зростання тарифів.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/na-zelenomu-yaru-elektroopora-mozhe-vpasti-na-zupinku/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top