Наливайки, металобрухт та гральні заклади: у Запоріжжі шукали винних

Відкрита частина наради розпочалася промовою прокурора області, Валерія Романов. Він висловив невдоволеність роботою правоохоронних органів. Зокрема, щодо викриття незаконних гральних закладів, роботи закладів, де розповсюджують алкоголь, пунктів прийому металобрухту. Наголосив Романов і на проблемі крадіжок кабелів, за кількістю та рівнем збитків від яких Запорізька область посідає в країні перше місце. Не ліпші справи і зі станом слідства, запевняє прокурор. За його словами, відкриті кримінальні провадження недостатньо для того, щоб покарати винних.

Вказані недоліки представники Головного управління нацполіції області обіцяють проаналізувати. Певнять, робота на цих напрямках протидії злочинності перебуває на особливому контролі керівництва.

У свою чергу, представники СБУ переконані, що робота має проводитись не лишень з ліквідації наливайок та пунктів прийому металу. За їх словами, зараз треба активізувати боротьбу з посадовими злочинами, зловживаннями, розтратами. Зараз це сфера роботи Нацполіції та антикорупційного бюро України.

Єдине, в чому представники правоохоронних та силових структур дійшли згоди – в тому, що зараз усім правоохронцям треба об’єднати зусилля у протидії корупції та злочинності.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-gostro-pidnyali-pitannya-pravoohoronnih-organiv/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top