Напередодні новорічних свят для юних глядачів готують грандіозне шоу

Напередодні новорічних свят для юних глядачів готують грандіозне шоу, що об’єднає героїв відомих казок і коміксів. Танці, пісні, циркові трюки. Нудьгувати не доведеться.

Вже 25-го грудня на запоріжців чекає грандіозне шоу, де кожен глядач зануриться у загадковий світ пригод та магії. А відбуватиметься все дійство в оновленому Палаці спорту «Юність». Новорічне шоу отримало назву «Вартові всесвіту». У ньому задіяні улюблені казкові персонажі, герої мультиків і коміксів. Організатори підготували оригінальний сценарій. Аби втілити в життя всі ідеї, були залучені близько чотирьохсот людей. Шоу об’єднує в собі танцювальні, вокальні номери, а також елементи циркових трюків. Все це створить атмосферу новорічного дива. Потурбувалися організатори і про те, щоб в очікуванні шоу юні глядачі не нудьгували. Окрім яскравих вражень, на глядачів чекають приємні подарунки. Адже це один із невід’ємних атрибутів новорічного свята.

Нагадаємо, новорічне шоу «Вартові всесвіту» у палаці спорту «Юність» відбудеться 25 грудня. У цей день — двічі. Початок об 11-й та 17-й годині.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/naperedodni-novorichnih-svyat-dlya-yunih-glyadachiv-gotuyut-grandiozne-shou/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top