Небезпека за вікном: як запоріжцям врятуватися від неймовірної спеки та палючого сонця

Шалена спека вже серйозно докучає українцям. Подекуди стовпчик термометра сягає сорока градусів на сонці. Й пляж для багатьох жителів міста неабиякий вихід, адже деякі вже втомилися від вибриків цьогорічної погоди. На запорізьких пляжах свої порятунки від спеки. Запоріжці впевнені: морозиво та холодні напої — на розхват. А коли смаколики закінчилися, тоді час приступати до водних процедур Однак ігнорувати безпеку надмірного знаходження у воді — не варто, — запевняють фахівці. До того ж, так засмагати й ще у саму спеку людям старшого покоління, дітям — зовсім небезпечно. Медики попереджають: нехтування елементарними правилами — це пряма загроза вашому життю.

Кому ж доведеться спекотні тижні працювати, ефективно знизити температуру допоможе кондиціонер. Однак не поспішайте забігти в охолоджену кімнату. Різка зміна температури лише нашкодить, — кажуть фахівці.

Якщо вірити синоптикам, то така спека буде тривати зовсім не довго. Тож, відпочивайте і не працюйте на відкритому сонці. Користі буде більше.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/nebezpeka-za-viknom-jak-zaporizhcjam-vrjatuvatisja-vid-nejmovirnoi-speki-ta-paljuchogo-soncja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=nebezpeka-za-viknom-jak-zaporizhcjam-vrjatuvatisja-vid-nejmovirnoi-speki-ta-paljuchogo-soncja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top