Невтішна статистика смертей на воді: що порадили запоріжцям рятувальники

Запоріжцям нагадали заборони під час відпочинку біля водойм:

купатися в місцях, які не визначені місцевими органами влади та не обладнані для купання людей; вилазити на попереджувальні знаки, буї, бакени; стрибати у воду з човнів, катерів, мостів, споруджень не призначених для цього; купатися наодинці; використовувати для плавання такі небезпечні засоби, як дошки, колоди, камери від автомобільних шин та інші знаряддя, не передбачені для плавання; плавати на плавзасобах біля пляжів та інших місць, які не відведені для купання; вживати спиртні напої до та під час купання; підпливати близько до плавзасобів, які йдуть неподалік від місць купання; допускати у воді небезпечні ігри, які пов’язані з обмеженням руху рук і ніг; подавати помилкові сигнали небезпеки, жартувати, пустувати; дітям, які не вміють плавати, заходити глибше, ніж до пояса; купання дітей без супроводу дорослих.

Також запорізькі рятувальники наголосили, що надувний матрац є досить сумнівним засобом для плавання, тим паче на морі, де часто піднімається вітер. На жаль, відпочивальники часто нехтують попередженнями фахівців Служби порятунку і використовують надувні матраци під час відпочинку на водоймах. Нерідко це призводить до трагічних наслідків, зокрема до утоплення.

Нагадаємо, учора, 21 червня, у м. Приморськ сталася надзвичайна подія на воді. Відпочивальників віднесло за кілометр від берега, і дістатися суші самотужки вони не змогли.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/nevtishna-statistika-smertej-na-vodi-shho-rjatuvalniki-poradili-zaporizhcjam/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=nevtishna-statistika-smertej-na-vodi-shho-rjatuvalniki-poradili-zaporizhcjam

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top