Нове обладнання, спортмайданчики, зони відпочинку: на Запоріжжі запрацювала оновлена школа

За один рік цей навчальний заклад перетворився у сучасний освітній простір з функціональними меблями, новим обладнанням, цікавими спортивними майданчиками та зонами відпочинку.

У школі замінили всі інженерні мережі, провели термомодернізацію. Також з’явились спортивні майданчики та так звані “зелені класи”, у холах — яскраві пуфи для нетворкінгу та відпочинку.

“Як людина, яка вчиться тут з першого класу, можу сказати, що я приємно вражена. І тим що змінився не тільки екстер’єр школи та інтер’єр — тобто, були лише зовнішні зміни, фарбування стін. А зараз я дуже вдячна, що з’явилось нове обладнання, яке дає можливість, наприклад, аудіосистема, окремі кабінети для того, щоб практикувати говоріння та аудіювання англійською мовою”, – розповіла учениця школи №15 Катерина Чулпан.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/nove-obladnannja-sportmajdanchik-zoni-vidpochinku-na-zaporizhzhi-zapracjuvala-onovlena/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=nove-obladnannja-sportmajdanchik-zoni-vidpochinku-na-zaporizhzhi-zapracjuvala-onovlena

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top